Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075893/0001

Hubert Sattler zugeschrieben /attributed,

(1817-1904) Berchtesgaden mit dem Watzmann, Öl auf Karton, 11 x 16 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

05.10.2021 - 16:07

Dosažená cena: **
EUR 900,-
Vyvolávací cena:
EUR 900,-

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinformate
Datum: 05.10.2021 - 16:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online