Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075110/0015

Ernst Graner

(Werdau, Sachsen 1865-1943 Wien) Ein Wiener Dienstmann, Skizze, signiert E. Graner, Aquarell auf Papier, 17 x 11 cm, Passep., gerahmt, leicht fleckig, (BH)

05.10.2021 - 16:51

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ernst Graner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinformate
Datum: 05.10.2021 - 16:51
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online