Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075724/0011

Berthold Löffler *

(Nieder-Rosenthal 1874-1960 Wien) Zwerg mit Holz und Blumen, monogrammiert LÖ, Tusche, Aquarell auf Papier, 15,5 x 8,5 cm, gerahmt, (BH)

05.10.2021 - 16:41

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Berthold Löffler *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinformate
Datum: 05.10.2021 - 16:41
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online