Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075110/0011

Paul Kaspar *

(Wien 1891-1953) Der Wasserfall in Bad Gastein, signiert und datiert Paul Kaspar 1929, Aquarell auf Papier auf Karton kaschiert, 20,5 x 15,5 cm, Passep., gerahmt, (BH)

05.10.2021 - 16:55

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Paul Kaspar *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinformate
Datum: 05.10.2021 - 16:55
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online