Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069107/0006 -

Österreich, 19. Jahrhundert

Allegorie der Ceres, Aquarell auf Papier, 24 x 20 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

05.10.2021 - 16:42

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Österreich, 19. Jahrhundert

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinformate
Datum: 05.10.2021 - 16:42
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online