Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069765/0003

Johann Werner

(Raggendorf 1815 geb.) Traunkirchen und der Traunstein, signiert und datiert Joh. Werner (1)845, Aquarell auf Karton, 21 x 28 cm, Passep., gerahmt, gebräunt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

05.10.2021 - 16:48

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Johann Werner

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinformate
Datum: 05.10.2021 - 16:48
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online