Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073686/0003

Eva Meloun *

(Wien 1942 geb.) Gartenzaun, signiert Meloun, Öl auf Platte, 20 x 27 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

05.10.2021 - 16:04

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Eva Meloun *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinformate
Datum: 05.10.2021 - 16:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online