Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075201/0012

Hubert Sattler zugeschrieben/attributed

(1817-1904) Luzern, Öl auf Karton, 10 x 12 cm, gerahmt, (JP)

05.10.2021 - 16:28

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinformate
Datum: 05.10.2021 - 16:28
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online