Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075210/0001

Alfred Buchta *

(Trient 1880-1952 Wien) Die Badenden, signiert A. Buchta, Öl auf Leinwand auf Karton, 16 x 14 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

05.10.2021 - 16:16

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Alfred Buchta *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinformate
Datum: 05.10.2021 - 16:16
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online