Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075217/0002

Josef Straka

(Schloß Saar 1864-1946 Wien) Blick auf den Traunsee, signiert Jos. Straka, Öl auf Karton, 22,5 x 30,5 cm, gerahmt, (JP)

05.10.2021 - 16:21

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Josef Straka

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinformate
Datum: 05.10.2021 - 16:21
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online