Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075202/0005

Karl Reinprecht jun. *

(Budapest 1903 geb.) Stillleben mit Obst und Teeservice, signiert Reinprecht J K, Öl auf Karton,17 x 24 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

05.10.2021 - 16:32

Vyvolávací cena:

Karl Reinprecht jun. *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinformate
Datum: 05.10.2021 - 16:32
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online