Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073597/0007

Franz Stoitzner *

(Wien 1898 geb.) Stillleben mit Trauben und Äpfeln, signiert F. Stoitzner, Öl auf Leinwand auf Karton, 25 x 30 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

05.10.2021 - 16:08

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Franz Stoitzner *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinformate
Datum: 05.10.2021 - 16:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online