Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074281/0001

Künstler um 1900

Der Andromedabrunnen im Alten Rathaus in Wien, signiert B. Einole (?), Aquarell auf Papier, 19,5 x 14,3 cm, gerahmt, (BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

05.10.2021 - 16:51

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Künstler um 1900

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinformate
Datum: 05.10.2021 - 16:51
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online