Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 310-348946/0004

Brosche

Mittelgold 580, ein synth. Rubin, Ziergravur, Umrandung mit kordiertem Draht, österr. Amtspunze 1872-1922 (Prag), Länge ca. 46,5 cm, 3,9 g, Gebrauchsspurenøx

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

07.10.2021 - 11:30

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Brosche

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 07.10.2021 - 11:30
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online