Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 310-350322/0001

Brillantsolitär 0,45 ct (graviert)

Ring, Gold/Weißgold 585, RW 69, 4,6 g, Tragespurenøg4

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

07.10.2021 - 10:37

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 07.10.2021 - 10:37
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online