Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073893/0001

Hans Maurus

(München 1901-1942 Marijanowska, Russland) "Am Grossglockner, Käfertal", rückseitig betitelt, signiert Hans Maurus Rottach Egern, Öl auf Leinwand, 101 x 81 cm, gerahmt, (Rei)

Gegenstück zu Los 149

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.10.2021 - 15:01

Cena:
EUR 1.930,-

Hans Maurus

Gegenstück zu Los 149

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 28.10.2021 - 15:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum