Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073647/0001

Alois Hans Huber

(tätig in Tirol) "Partie aus dem S.... Tal (tirol)", rückseitig als betitelt, signiert Alois Hans Huber, Öl auf Leinwand, 48 x 52 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.10.2021 - 15:04

Cena:
EUR 360,-

Alois Hans Huber

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 28.10.2021 - 15:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum