Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073686/0007

Künstler Anfang 20. Jhdt.

Krampen bei Mürzsteg mit der Lachalpe, Öl auf Holz, 48 x 70 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

28.10.2021 - 15:05

Cena:
EUR 440,-

Künstler Anfang 20. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 28.10.2021 - 15:05
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum