Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-068011/0005

Georg Geyer

(Wien 1823-1912) Blick auf die Leopoldskirche am Leopoldsberg, verso alter Klebezettel "Blick vom Kahlenbergsattel auf d. Schloß am Leopoldsberg", signiert und datiert G. Geyer (1)897, Aquarell auf Karton, 50 x 38 cm, gerahmt, (Hu)

Provenienz: Dorotheum Wien, 30. November 1934, Los 439; Privatsammlung Österreich.

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

28.10.2021 - 15:08

Cena:
EUR 760,-

Georg Geyer

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 28.10.2021 - 15:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum