Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069637/0001

Arthur-Alfred Brunel de Neuville

(Paris 1851-1941) Katzen im Künstleratelier, signiert Brunel-Neuville, Öl auf Leinwand, 33 x 41,5 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

28.10.2021 - 15:03

Cena:
EUR 1.040,-

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 28.10.2021 - 15:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum