Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069645/0002

Adolf Kaufmann

(Troppau 1848-1916 Wien) Mühle im Herbstwald, signiert A. Kaufmann, Öl auf Leinwand, 58 x 45 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.10.2021 - 15:04

Cena:
EUR 2.350,-

Adolf Kaufmann

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 28.10.2021 - 15:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum