Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071312/0006

Ernst Graner

(Werdau, Sachsen 1865-1943 Wien) Im Garten, signiert E. Graner,Öl auf Leinwand auf Karton, 45,5 x 34 cm, gerahmt (Rahmen beschädigt), (Rei)

Provenienz: Neumeister Kunstauktionen, München, 21. September 1994, Los 446; Dorotheum Wien, 9. Mai 1995, Los 50; Privatsammlung Niederösterreich.

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.10.2021 - 15:06

Cena:
EUR 2.070,-

Ernst Graner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 28.10.2021 - 15:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum