Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072246/0001

Hermann Kern

(Liptoujvar 1838-1912 Maria Enzersdorf) Die Kartenspieler, signiert, datiert Kern H. 1885, Öl auf Leinwand, 58 x 70,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.10.2021 - 15:07

Cena:
EUR 2.480,-

Hermann Kern

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 28.10.2021 - 15:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum