Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072393/0001

H. Brooker um 1870

Zwei Mädchen am Waldteich, signiert, datiert H. Brooker 1877, Öl auf Leinwand, 41 x 31 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.10.2021 - 15:01

Cena:
EUR 830,-

H. Brooker um 1870

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 28.10.2021 - 15:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum