Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073414/0004

Julius Schmid

(Wien 1854-1935 Mödling) Ein frecher Bub, signiert (ligiert) JSchmid, Öl auf Leinwand, 64 x 38 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.10.2021 - 15:02

Cena:
EUR 1.310,-

Julius Schmid

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 28.10.2021 - 15:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum