Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074101/0001

Josef Rebell Kopie/copy

(1787-1828) Meeressturm bei Arco di Miseno, Öl auf Leinwand, 61,5 X 85 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

28.10.2021 - 15:04

Dosažená cena: **
EUR 550,-
Cena:
EUR 550,-

Josef Rebell Kopie/copy

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 28.10.2021 - 15:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum