Hans Zatzka
(Wien 1859-1945) Fliederstrauß, signiert H. Zatzka, Öl auf Karton, 34 x 57 cm, gerahmt, (JP)
28.10.2021 - 15:05
- Dosažená cena: **
EUR 520,-
- Cena:
EUR 520,-
Hans Zatzka
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitBilder | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 28.10.2021 - 15:05 |