Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074854/0003

Hugo Backmansson *

(Finnland 1860-1953) Ein Hirte, signiert, datiert H. Backmansson 1905, Öl auf Holz, 22 x 18 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.10.2021 - 15:07

Cena:
EUR 690,-

Hugo Backmansson *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 28.10.2021 - 15:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum