Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039323/0034

Montblanc Meisterstück Füllhalter

Metall vergoldet, Edelharz, Feder 585 Gold, Länge ca. 14,5 cm, 23,5 g, leichte Gebrauchsspuren, 1 Etui, 1 Zertifikat

Expert: Schätzmeister Karl-Heinz Kloiber Schätzmeister Karl-Heinz Kloiber
+43-662-871671-45

karl.kloiber@dorotheum.at

07.10.2021 - 15:13

Vyvolávací cena:

+43-662-871671-45

karl.kloiber@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 07.10.2021 - 15:13
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online