Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039149/0008

Italienisch, 19./ 20. Jahrhundert

Segel- und Ruderboote auf See, bezeichnet unten rechts: Dalbono, Öl auf Karton(?), ca. 20 x 27 cm, vergoldeter Rahmen

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

07.10.2021 - 15:14

Vyvolávací cena:

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 07.10.2021 - 15:14
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online