Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039338/0001

Josef Felsinger *

(Wien 1908-1972 Salzburg) Marktplatz von Kuchl, signiert und datiert unten links: Felsinger (19)56?, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt ca. 25 x 33,5 cm, Passepartout fleckig, Rahmen beschädigt, gebräunt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

07.10.2021 - 15:18

Vyvolávací cena:

Josef Felsinger *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 07.10.2021 - 15:18
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online