Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039508/0021

Paul Wilhelm Meyerheim

(tätig in Berlin 1868/95) Chor im Dom von Stendal mit Personenstaffage, Feder, laviert auf Papier, sichtbare Bildgröße ca. 25,5 x 18 cm, Passepartout, beschädigt, fleckig

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer

07.10.2021 - 15:19

Vyvolávací cena:

Paul Wilhelm Meyerheim

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 07.10.2021 - 15:19
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online