Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 216

Armband,

Maryse Blanchard, Kaufbeuren-Neugablonz um 1960/65, Tombak, vergoldet, geschliffene pink Swarovski Kristallglassteine, Länge 18,5 cm, signiert Maryse Blanchard

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

07.10.2021 - 11:12

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Armband,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Handtaschen und Accessoires
Datum: 07.10.2021 - 11:12
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.10. - 06.10.2021