Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Abyste byli schopni využívat plně naše internetové stránky, měli byste si nainstalovat aktuální verzi prohlížeče. Seznam doporučených prohlížečů naleznete zde.



Čís. položky 28


Albrecht Dürer


(Nuremberg 1471–1528)
Christ before Annas, 1509–1511, from the series “The Small Woodcut Passion”, woodcut on laid paper, monogrammed AD, 12,8 x 9,8 cm, Bartsch 28, Meder 137 III (of V), edition without text, browned, stained, a repaired tear in the upper right part of the sheet, mounted, unframed, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

19.10.2021 - 15:13

Dosažená cena: **
EUR 3.072,-
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.000,-

Albrecht Dürer


(Nuremberg 1471–1528)
Christ before Annas, 1509–1511, from the series “The Small Woodcut Passion”, woodcut on laid paper, monogrammed AD, 12,8 x 9,8 cm, Bartsch 28, Meder 137 III (of V), edition without text, browned, stained, a repaired tear in the upper right part of the sheet, mounted, unframed, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at


Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
kundendienst@dorotheum.at

+43 1 515 60 200
Aukce: Meisterzeichnungen und Druckgraphik bis 1900, Aquarelle, Miniaturen
Datum: 19.10.2021 - 15:13
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.10. - 19.10.2021


** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH

Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.