Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Abyste byli schopni využívat plně naše internetové stránky, měli byste si nainstalovat aktuální verzi prohlížeče. Seznam doporučených prohlížečů naleznete zde.



Čís. položky 98


Cristoforo Roncalli, called il Pomarancio Circle


(1552–1626)
A pacing male nude, carrying a woman, black chalk on laid paper, laid down on lined paper, 41,8 x 28,5 cm, mounted, framed, (Sch)

Provenance:
Private collection, Italy.

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

19.10.2021 - 15:32

Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 6.000,-

Cristoforo Roncalli, called il Pomarancio Circle


(1552–1626)
A pacing male nude, carrying a woman, black chalk on laid paper, laid down on lined paper, 41,8 x 28,5 cm, mounted, framed, (Sch)

Provenance:
Private collection, Italy.

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at


Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
kundendienst@dorotheum.at

+43 1 515 60 200
Aukce: Meisterzeichnungen und Druckgraphik bis 1900, Aquarelle, Miniaturen
Datum: 19.10.2021 - 15:32
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.10. - 19.10.2021