Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Abyste byli schopni využívat plně naše internetové stránky, měli byste si nainstalovat aktuální verzi prohlížeče. Seznam doporučených prohlížečů naleznete zde.



Čís. položky 112


Johannes von Bronckhorst


(Leiden 1648–1727 Hoorn)
Birds on the water, watercolour, gouache and white bodycolour, on laid paper, 15,5 x 22,5 cm, browned, stained, mounted, framed, (Sch)

The attribution to Johannes van Bronckhorst was confirmed by Charles Dumas on the basis of a high resolution digital photograph.

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

19.10.2021 - 15:36

Dosažená cena: **
EUR 2.560,-
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.400,-

Johannes von Bronckhorst


(Leiden 1648–1727 Hoorn)
Birds on the water, watercolour, gouache and white bodycolour, on laid paper, 15,5 x 22,5 cm, browned, stained, mounted, framed, (Sch)

The attribution to Johannes van Bronckhorst was confirmed by Charles Dumas on the basis of a high resolution digital photograph.

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at


Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
kundendienst@dorotheum.at

+43 1 515 60 200
Aukce: Meisterzeichnungen und Druckgraphik bis 1900, Aquarelle, Miniaturen
Datum: 19.10.2021 - 15:36
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.10. - 19.10.2021


** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH

Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.