Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Abyste byli schopni využívat plně naše internetové stránky, měli byste si nainstalovat aktuální verzi prohlížeče. Seznam doporučených prohlížečů naleznete zde.



Čís. položky 127


Giovanni Battista Gaulli called il Baciccio Circle


(1639-1709)
Christ on the Mount of Olives (recto), figure sketches (verso), pen and brown ink, black and red chalk, on laid paper, 22,2 x 28,5 cm, mounted, unframed, (Sch)

Provenance:
Private collection, Germany.

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

19.10.2021 - 15:41

Dosažená cena: **
EUR 896,-
Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 900,-

Giovanni Battista Gaulli called il Baciccio Circle


(1639-1709)
Christ on the Mount of Olives (recto), figure sketches (verso), pen and brown ink, black and red chalk, on laid paper, 22,2 x 28,5 cm, mounted, unframed, (Sch)

Provenance:
Private collection, Germany.

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at


Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
kundendienst@dorotheum.at

+43 1 515 60 200
Aukce: Meisterzeichnungen und Druckgraphik bis 1900, Aquarelle, Miniaturen
Datum: 19.10.2021 - 15:41
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.10. - 19.10.2021


** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH

Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.