Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Abyste byli schopni využívat plně naše internetové stránky, měli byste si nainstalovat aktuální verzi prohlížeče. Seznam doporučených prohlížečů naleznete zde.



Čís. položky 128


Domenico Gargiulo, called Micco Spadaro Circle of,


(1609/1610–1672)
A male nude study, pen and brown ink on laid paper, 40 x 20,5 cm, inscribed “Francesco Barbieri detto il Guercino / studio di nudo” by another hand on the reverse, browned, stained, mounted, framed, (Sch)

Provenance:
Private collection, Italy.

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

19.10.2021 - 15:41

Dosažená cena: **
EUR 1.024,-
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.000,-

Domenico Gargiulo, called Micco Spadaro Circle of,


(1609/1610–1672)
A male nude study, pen and brown ink on laid paper, 40 x 20,5 cm, inscribed “Francesco Barbieri detto il Guercino / studio di nudo” by another hand on the reverse, browned, stained, mounted, framed, (Sch)

Provenance:
Private collection, Italy.

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at


Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
kundendienst@dorotheum.at

+43 1 515 60 200
Aukce: Meisterzeichnungen und Druckgraphik bis 1900, Aquarelle, Miniaturen
Datum: 19.10.2021 - 15:41
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.10. - 19.10.2021


** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH

Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.