Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Abyste byli schopni využívat plně naše internetové stránky, měli byste si nainstalovat aktuální verzi prohlížeče. Seznam doporučených prohlížečů naleznete zde.



Čís. položky 181


Franz Xaver von Pausinger


(Salzburg 1839–1915)
Fighting stags in the high mountains, signed and dated F. v. Pausinger (1)893, charcoal on paper, laid down on canvas, 80 x 116 cm, framed, (Sch)

Provenance:
Private property, Austria.

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

19.10.2021 - 15:59

Dosažená cena: **
EUR 6.400,-
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,-

Franz Xaver von Pausinger


(Salzburg 1839–1915)
Fighting stags in the high mountains, signed and dated F. v. Pausinger (1)893, charcoal on paper, laid down on canvas, 80 x 116 cm, framed, (Sch)

Provenance:
Private property, Austria.

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at


Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
kundendienst@dorotheum.at

+43 1 515 60 200
Aukce: Meisterzeichnungen und Druckgraphik bis 1900, Aquarelle, Miniaturen
Datum: 19.10.2021 - 15:59
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.10. - 19.10.2021


** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH

Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.