Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Abyste byli schopni využívat plně naše internetové stránky, měli byste si nainstalovat aktuální verzi prohlížeče. Seznam doporučených prohlížečů naleznete zde.



Čís. položky 186


Johann Christian von Mannlich


(Straßburg 1741–1822 Munich)
Lark Vulture, with a handwritten title: “Le Jean-Le Blanc, en allemane Lerchengeyer, Longeur totale ..., Vol ...”, an old inscription “Christian von Mannlich (1741–1822)” on the verso, watercolour on paper and laid down on another old paper, 36,5 x 24,5 cm, mounted, framed, (BH)

Provenance:
Private collection, Netherlands.

19.10.2021 - 16:02

Dosažená cena: **
EUR 10.880,-
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 6.000,-

Johann Christian von Mannlich


(Straßburg 1741–1822 Munich)
Lark Vulture, with a handwritten title: “Le Jean-Le Blanc, en allemane Lerchengeyer, Longeur totale ..., Vol ...”, an old inscription “Christian von Mannlich (1741–1822)” on the verso, watercolour on paper and laid down on another old paper, 36,5 x 24,5 cm, mounted, framed, (BH)

Provenance:
Private collection, Netherlands.


Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
kundendienst@dorotheum.at

+43 1 515 60 200
Aukce: Meisterzeichnungen und Druckgraphik bis 1900, Aquarelle, Miniaturen
Datum: 19.10.2021 - 16:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.10. - 19.10.2021


** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH

Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.