Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-470835/0014

Diamantohrclips

Gold Weißgold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 1,10 ct, 8,4 gøg8

27.10.2021 - 15:01

Cena:
EUR 828,-

Diamantohrclips

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Schmuck
Online do: 27.10.2021 - 15:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online