Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073974/0017

Rudolf Weber

(Wien 1872-1949 Krems/Stein) Interieur, Schloss Dürnstein (?), signiert R. weber, Öl auf Leinwand, 59 x 79,5 cm, gerahmt, (JP)

19.10.2021 - 10:27

Vyvolávací cena:

Rudolf Weber

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 19.10.2021 - 10:27
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online