Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070074/0025 -

Franz Brenner

(Wien 1873-1945) Schönbrunn, Papageienpavillon, am Passep. betitelt, signiert F. Brenner, Aquarell auf Papier, 17 x 24 cm, Passep., gerahmt,(Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

19.10.2021 - 11:06

Dosažená cena: **
EUR 750,-
Vyvolávací cena:

Franz Brenner

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 19.10.2021 - 11:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online