Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074193/0001

Salvatore Petruolo

(Catanzaro 1857-1946 Neapel) Blumenstück, auf umgebogener Leinwand signiert, datiert S. Petruolo 8/4 (18)85, Öl auf Leinwand auf Karton, 67 x 49 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

19.10.2021 - 10:15

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Salvatore Petruolo

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 19.10.2021 - 10:15
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online