Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075357/0001

Wilhelm Richter

(Wien 1824-1892) Zur Gast in der Wirtsstube, signiert, datiert W. richter 1844, Öl auf Leinwand, 32 x 40 cm, gerahmt, (JP)

19.10.2021 - 10:09

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Wilhelm Richter

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 19.10.2021 - 10:09
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online