Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022720/0003

Matthäus Fellinger *

Matthäus Fellinger * - Umění a starožitnosti

(Neukirchen a. d. Vöckla 1924-2002 Linz) "Winterlandschaft", links unten signiert und datiert M. Fellinger (19)91, Mischtechnik auf Papier ca. 63 x 45 cm, Passepartout, Wechselrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

15.03.2017 - 14:30

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Matthäus Fellinger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.03.2017 - 14:30
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online