Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074934/0002

A. A. Blamauer, um 1913

Hof des k. k. Militär Medikamentendepot Wien III, Rennweg, betitelt, signiert und datiert pinx. AA Blamauer 1913, Aquarell auf Papier, 24 x 35 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

19.10.2021 - 11:02

Vyvolávací cena:

A. A. Blamauer, um 1913

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 19.10.2021 - 11:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online