Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069765/0004

Heinz Pinggera *

(Meran 1900 geb.) Blick über die Palagruppe in den Dolomiten, betitelt "Südliche Palagruppe bei Primiero", signiert und datiert Heinz Pinggera 1926, Gouache auf Papier, 26 x 38 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

19.10.2021 - 11:04

Dosažená cena: **
EUR 380,-
Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Heinz Pinggera *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 19.10.2021 - 11:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online