Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074406/0001 -

Meno Mühlig

(Eibenstock 1823-1873 Dresden) Jäger mit erlegtem Hirsch, signiert Meno Mühlig, bzw. der Kohlenbub, Öl auf Leinwand, je ca. 48 x 37 cm, ohne Rahmen, (2) (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

19.10.2021 - 10:31

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Meno Mühlig

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 19.10.2021 - 10:31
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online