Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073835/0021

Carl Probst

(Wien 1854-1924) In der Theatergarderobe (Wiener Variete-Theater), signiert C. Probst, Öl auf Leinwand, 83 x 62 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

19.10.2021 - 10:49

Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Carl Probst

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 19.10.2021 - 10:49
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online